Страхування вантажу


Будь-яке матеріальне майно є цінним. А будь-яка цінність має свою ціну. І ця ціна має бути визначена і для вантажу, який перевозиться різним транспортом (авіа, вантажівки і т.д.). Оскільки будь-який транспорт тісно пов’язаний з непередбачуваними обставинами, то для власника цього вантажу дуже важливо знати, що у разі реалізації цих непередбачуваних обставин, він отримає матеріальне відшкодування.

Будь-яке вантажоперевезення супроводжується ймовірністю пошкодження або втрати вантажу. Аби компанія, яка в даному випадку ризикує втратити довіру клієнта, підстраховує себе страхуванням вантажу – це фінансовий захист компанії і гарантія для клієнта в тому, що компанія зобов’язується виконати перед ним свої зобов’язання.

Для кого передбачається страхування вантажу? Для будь-якої юридичної та фізичної особи, що є суб’єктом підприємницької діяльності і який являється перевізником або власником вантажу. Він має право застрахувати майнові інтереси, які пов’язані з користуванням, володінням чи розпорядженням вантажем, очікуваним прибутку від цього вантажу, комісією і іншими витратами, які пов’язані з його перевезенням. Страхування вантажу передбачається від наступних ризиків: ризик дорожньо-транспортної пригоди, крадіжки, зникнення транспортного засобу, випадок стихійного лиха або псування вантажу, на випадок підмочування вантажу, втрати вантажу під час перевантаження.

Страхування вантажу на https://allianz.ua/strahovanie-gruzov доступне для юридичних і фізичних осіб, які є власниками, користувачами або розпорядниками вантажу: серед них імпортери і експортер, підприємства (оптовики і виробники), внутрішньо міські перевізники, транспортні підприємства, організації із інкасаторською діяльністю, банки, експедиторські організації тощо. Щодо вантажів, які потребують страхування (і можуть бути застраховані), то до їх списку належать генеральні вантажі, що включають штучний й тарний вантаж, наливний вантаж, насипний вантаж, навалювальний, парцельний вантаж, швидкопсувний. Також при потребі можна застрахувати гроші та різні цінності і виставочні експонати.

Головне, щоб незалежно від типу вантажу, його цінності (матеріальної і моральної), страхування відбулося правильно – були заповненні всі потрібні папери, покладені всі потрібні підписи, адже страховка дійсна буде тільки при умові, що з паперами все гаразд.

Дата: 06.09.2014 Автор: admin